• ראשי
  • /
  • רמי שבירו, 'נאות שמיר' וחברת החשמל נתבעים ב 19 מיליון שקלים

רמי שבירו, 'נאות שמיר' וחברת החשמל נתבעים ב 19 מיליון שקלים

הכתבה פורסמה ב"יבניתון", 23/08/2019

התובעת, משפחתו של נהג המשאית יצחק כהן ז"ל מחולון, טוענת כי כל שלושת הגופים אחראים לרשלנות אשר הובילה לאסון. שבירו: ציפורנו לתביעה נעשה בשוגג", חברת החשמל: " אין לנו קשר לאירוע הטרגי".

אלמנתו ושלושת ילדיו של נהג המשאית שהתחשמל באתר בנייה ביבנה, תובעים את החברה היזמית ׳רמי שבירו הנדסה׳, את החברה הבת ׳נאות שמיר ואת חברת החשמל.
הנהג יצחק כהן ז"ל (31) הגיע בחודש אפריל לפרוק סחורה בשכונה הנבנית בשדרות ז'בוטינסקי בעיר יבנה, במסגרת תוכנית ׳מחיר למשתכן׳,
בכתב התביעה אשר הוגש לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נטען על-ידי עוי׳ד ענת גינזבורג, כי בשל קרבתו של מנוף לקו מתח גבוה, הוא היה טעון בחשמל, וכשכהן נגע בשרשרת
המחברת בינו לבין המטען, הוא התחשמל. כהן פונה במצב אנוש לבית-חולים ׳קפלן׳ ברחובות, שם נקבע מותו.
בהמשך אותו יום, נטען בתביעה, הגיעו למקום עובדי חברת החשמל, והטמינו את קו המתח הגבוה באדמה, עוד נטען, כי מספר חודשים קודם לכן, מנוף פגע בקו המתח וגרם להפסקת חשמל בסביבה, אך הנתבעות חברת החשמל והחברות הקבלניות לא עשו דבר.
בכתב התביעה, במטרה להדגיש את ההיבט הרשלני בהתנהלות הנתבעות או אחריותן לאסונות, כי שלושה ימים אחרי מותו של כהן התחשמלו למוות שני עובדי חברת החשמל במהלך עבודות על המשכו של הקו בקרבת מקום.

מחברת החשמל נמסר בתגובה: "הקו שעובר באתר הוקם לפני 25 שנה, ופירוקו תוזמן מראש. האירוע נבע מחוסר זהירות של הנהג, ואין לנו קשר לאירוע הטרגי".

מחברת 'רמי שבירו' נמסר תגובה : "החברה איננה היזם ובעלת הקרקע, וגם לא המבצעת ונראה כי צירופה לתביעה נעשה בשוגג".
מ׳נאות שמיר' נמסר בתגובה:
"נטפל בתביעה כשתתקבל".

כתבה בעיתון

שיתוף

כתבו עלינו נוספים

ענת גינזבורג, משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים ידאג לכם לפיצוי הטוב ביותר!

להערכת סיכוי ושווי תביעתך ללא התחייבות, חייג עכשיו או מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך

דילוג לתוכן