• ראשי
  • /
  • עורך דין נזיקין בתל אביב

עורך דין נזיקין בתל אביב

תפקידו של עורך דין נזיקין בתל אביב הוא לייצג אנשים אשר נגרם להם נזק עקב אירועים שונים כמו: פציעות, נכויות, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, חבלות, טביעה, תאונות ספורט ועוד כאשר הנתבעים הם מי שאחראיים על הרשלנות או גרם הנזק.

תביעת נזיקין יכולה להיות מוגשת נגד אנשים פרטיים וכן נגד גופים ציבוריים או ממשלתיים אשר עקב רשלנות או הפרת חובה חוקית גרמו נזק לתובעים בגין תאונת דרכים, שריפה, רשלנות רפואית ועוד. תביעת נכות מול משרד הביטחון. תאונת עבודה, מחלת מקצוע, נזקי גוף בגין תקיפה או קטטה.  תאונות במוסדות חינוך וכן בבתי ספר ובגנים, תאונה במקום ציבורי. 

כן מייצג עורך דין נזיקין בתל אביב תובעים של הביטוח הלאומי, נכים של משרד הביטחון ותביעות ביטוח שונות. 

משרדנו מייצג תובעים בלבד. אנו מייעצים מלווים ומכינים את הלקוחות שלנו לוועדות רפואיות, תביעות ביטוח והתמודדות מול משרדים ממשלתיים שונים. למשרדנו תקדימים רבים בתחום.

משרד עו"ד ענת גינזבורג – חברת פורום נזיקין של לשכת עורכי הדין 

עו"ד ענת גינזבורג, לשעבר סגנית בכירה לפרקליטת מחוז ת"א (אזרחית) בעלת ניסיון רב בתחום, חברת פורום נזיקין של לשכת עורכי הדין.

משרדנו מייצג בהצלחה לקוחות רבים בתחום תאונות דרכים ועוד, ונזקפו לזכותו תקדימים משפטיים רבים. 

פנו אלינו לשיחת היכרות עם עו"ד בתחום, והערכת שווי התביעה- 03-6958860.

אנו מייצגים תובעים בלבד וכך שומרים על נאמנות מלאה לצד שלכם בתביעה. למשרדנו מעל 30 שנות ניסיון בתחום.

תביעת נזיקין

מדוע אתם חייבים עורך דין נזיקין?

גורמים רבים אתם תיאלצו להתמודד כדי לקבל את הפיצוי והזכויות המגיעות לכם, הם גופים בירוקרטיים אשר מעסיקים סוללה של עורכי דין אשר כל מטרתם היא, למנוע מכם את הפיצוי או לטרטר אתכם בלך ושוב כדי לגרום לכם "לרדת מהתביעה". זוהי טקטיקה ידועה.

תביעות מול ביטוח לאומי או חברות ביטוח פרטיות המוגשות באופן פרטי שלא בליווי של עורך דין בעל ניסיון בתחום, לא זוכות להתייחסות, נתקלות בהתחמקות ובהתעלמות מזכויות התובעים או במתן פיצויים  נמוכים, ללא שום קשר לרמת הפגיעה והנזק. ביטוח לאומי, מוסדות ציבוריים וחברות ביטוח, יעשו הכול כדי לגרום לכם לוותר על התביעה או להתייאש ולכן היום כל מי שרוצה להגיש תביעה עושה זאת באמצעות עורך דין מקצועי – משרד עורך דין נזיקין בתל אביב.

אם התביעה היא כלפי גורם מקומי, סביר להניח שלמשרד כזה יש כבר היכרות מוקדמת עם אנשי מפתח במוסדות השונים, אשר תגרום לחיסכון בזמן וגם לתוצאות גבוהות מהמצופה. רק עורכי דין עם ניסיון בהגשת תביעות נזיקין, מכירות את כל השיטות והטקטיקות בהם נוקטים גורמים שונים במטרה "להלך אימים" ולפגוע בזכויותיהם של התובעים.

תביעות נזיקין – עמדו על הזכויות שלכם!

כולנו נחשפים מדי יום לאירועים שונים בהם עלולים להיגרם לנו נזקי נפש, גוף או רכוש מסיבות שונות. לעתים הפגיעה היא כל כך חמורה שהיא משנה לחלוטין את חייהם של בני האדם לרעה אם זו פציעה חמורה בשל תאונת דרכים או עבודה, טביעה, רשלנות רפואית או אחרת ועוד. לצד נזקי הגוף יש גם נזק נפשי כמו פוסט טראומה, אובדן הנאות החיים, עוגמת נפש, דיכאון, התבודדות חברתית ועוד. 

בכל אחד מהתביעות הללו  יש ללמוד את הנזק והגורם לה, את הרשלנות והראיות לכך, לייצר את כל המסמכים הנכונים לשם הגשת תביעה ולהכין תיק שלם ומקצועי לייצוג הלקוח. הכנת תביעה כזו דורשת היכרות עם החוק ולא פחות מכך ניסיון בתביעות נזקי גוף. 

כדי להכין תביעה וגם לקבל את הזכויות והפיצוי המגיעים לכם חשוב לפנות מוקדם ככל הניתן למשרד עורך דין נזיקין בתל אביב, כדי להכין את הרקע להגשת התביעה ולהשיג את כל המסמכים הדרושים להוכחת הנזק והיקפו. 

תביעת נזיקין- פנים רבות לה 

אנו מטפלים במקרים הבאים: ביטוח לאומי, משרד הביטחון, תאונות מדרכה, תאונות תלמידים, תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, נשיכת כלב, נזק ממוצרים פגומים, תאונות בים וטביעה, תאונות ספורט, תאונות בבריכה, תאונות במרחב הציבורי פארקים וכד'. תאונות בחדרי כושר או בכל מקום ציבורי אחר. קניון, מוסד ציבורי ועוד. 

דיני נזיקין כוללים שורה של כללים וראשי נזק. הפסיקה בתחום נזיקין הנה מורכבת ונדרשת לה ידע וניסיון בהגשת תביעות בתחום. היערכות נכונה וייעוץ משפטי כבר בהתחלה, מבטיחים בניית תיק שלם העונה על כל הדרישות גם בנוגע למילוי והכנת המסמכים הרצויים. 

למשרד עורכי דין נזיקין בתל אביב, ניסיון רב בהגשת תביעות להכרה בנכות של משרד הביטחון וייצוג תובעים בתאונות דרכים, מול המוסד לביטוח לאומי וחברות ביטוח פרטיות. יכולת של קבלת חוות דעת מהגורמים המובילים ואחוז גבוה של הצלחות ויצירת תקדימים בתחום תביעות נזיקין. 

המאמר לא מהווה תחליף לייעוץ משפטי ומהווה תיאור כללי בלבד

קראו גם על: עורך דין לתביעות ביטוח לאומי

שיתוף

מאמרים נוספים

ענת גינזבורג, משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים ידאג לכם לפיצוי הטוב ביותר!

להערכת סיכוי ושווי תביעתך ללא התחייבות, חייג עכשיו או מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך

דילוג לתוכן