עורך דין רשלנות רפואית

משרדנו מייצג תובעים בלבד בתביעות רשלנות רפואית, כנגד צוות רפואי, רופאים, בתי חולים, קופות חולים, משרד הבריאות. אם נפגעתם או קרוב נפגע במהלך בדיקות רפואיות, מעקב, אשפוז או טיפול רפואי כלשהו, פנו אלינו לשיחת ייעוץ עם עורך דין רשלנות רפואית.

עו"ד ענת גינזבורג – תביעות רשלנות רפואית

למשרדנו מעל 30 שנות ניסיון בתחום רשלנות רפואית, ואנו עושים את המיטב עבורכם לקבלת פיצוי ראוי.
אנו מייצגים תובעים בלבד – על מנת לייצג אתכם נאמנה.
המשרד מוביל בתביעות רשלנות רפואית, ורשם לזכותו תקדימים רבים בתחום לזכות התביעה, ובעקבותיהם לקוחותינו זכו בפיצוי כספי רב.

בראש המשרד עומדת עו"ד ענת גינזבורג – שהשתלמה משך שנים ברפואה למשפטנים בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א,

בעלת התמחות ונסיון רב ביותר בתחום הרשלנות הרפואית, ומכהנת כיו״ר ועדת נכים תגמולים ושיקום בלשכת עורכי הדין, חברת נשיאות האגודה לרפואה ומשפט, וחברת פורום נזיקין בלשכת עו"ד.

עורכי הדין במשרד פועלים ביעילות , ומקצועיות להשגת הפיצויים המקסימליים לנפגעים והינם בעלי נסיון רב בתחום תביעות רשלנות רפואית.

תביעת רשלנות רפואית מוגשת כאשר נגרם לכם, או לקרוביכם, נזק בגין התנהלות רשלנית במהלך טיפול או אי-טיפול, בדיקה רפואית, אשפוז וכו'.
בין הנתבעים יכולים להיות צוות רפואי, רופאים, בתי חולים, קופות חולים ומשרד הבריאות.

להערכת שווי תביעה – ושיחה ללא התחייבות עם עו"ד רשלנות רפואית – התקשרו אלינו 03-6958860

אם נפגעתם או קרוב נפגע ויש חשש לרשלנות – פנו אלינו להערכת שווי התביעה, ונסייע בקבלת פיצוי מתאים, באם מגיע.
משרדנו מוביל בתביעות רשלנות רפואית. אנו מלווים ומייצגים בהצלחה נפגעי רשלנות רפואית ומשפחותיהם בתיקי רשלנות בנושאים כגון: איבחון לקוי, רשלנות במהלך טיפול רפואי או ניתוח, שהות במוסד רפואי וכו'.

חובה להצטייד בחוות דעת של רופא מומחה אודות הרשלנות והנזק שנגרם כתוצאה מכך. לכן, משרדנו עובד עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ בכל שטחי הרפואה.
אינכם נדרשים לשלם מראש – שכר טרחת עו"ד משולם באחוזים, על בסיס זכיה בתיק, לאחר קבלת הפיצויים על הרשלנות הרפואית. הגשת תביעות פיצוי כנגד צוות רפואי, רופאים בתי חולים, קופות חולים, משרד הבריאות, לרבות רשלנות רפואית בניתוחים, בלידה, במעקב הריון, במהלך בדיקות, במהלך פרוצדורות פולשניות, במהלך טיפול רפואי, אישפוז, ניתוח, , שהות במוסד רפואי, איחור באיבחון וכו'

 • רשלנות באיבחון/ במעקב הטרום לידתי שגרמו ללידת וולד פגוע /נכה, כדוגמת אי איבחון מומים מולדים, מקרים בהם נולד וולד פגוע עקב רשלנות בבדיקת האולטרסאונד / בדיקת בדיקת מערכות מורחבת בה לא אובחנו מומים וכיו"ב.
 • רשלנות רפואית בלידה
 • רשלנות רפואית בהריון
 • רשלנות באיבחון – כגון איחור באיבחון של ארוע מוחי
 • רשלנות בביצוע בדיקות פולשניות כגון קולונסקופיה, ERCP וכיו"ב
 • רשלנות בחדר הניתוח – כגון כוויה /שריפה של המטופל בחדר הניתוח עקב התלקחות כתוצאה מדיאתרמיה, השארת פד בבטנה של מנותחת בניתוח קיסרי וכיו"ב. רשלנות בניתוחי גב ( כגון ניתוח עמו"ש שגרמו לשיתוק, צניחת כף רגל ), מח, לב, עיניים וכיו"ב.
 • רשלנות בעת השהות בביה"ח /מוסד שגרמו לנכות או מוות
 • איחור באבחון של מחלות
 • איחור באיבחון של מחלות כגון סרטן
 • תביעות רשלנות עקב טיפולים קוסמטיים – אפילציה, לייזר
 • רשלנות רפואית של רופא שיניים
 • רשלנות רפואית רופא משפחה

לפני שיחה עם עורך דין רשלנות רפואית – ראוי לזכור

על מנת לבדוק קיומה של רשלנות רפואית – יש להצטייד ראשית לכל ברישומים הרפואיים הרלבנטיים מבי"ח או המוסד הרפואי/קופ"ח במלואם, ולדרוש את התיק המלא, כולל גליון אישפוז, גליון סיעודי וכיו"ב.

רצוי להתייעץ עם עורך דין מיומן ומצוי בתחום בטרם נקיטת צעדים כלשהם במידה והינך סבור כי אתה או מי ממשפחתך נפגע עקב רשלנות רפואית.

רצוי להתייעץ עם עורך דין מיומן ומצוי בתחום בטרם נקיטת צעדים כלשהם במידה והינך סבור כי אתה או מי ממשפחתך נפגע עקב רשלנות רפואית.

להערכת סיכוי ושווי תביעתך ללא התחייבות נא מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך

או חייגו:

ענת גינזבורג, משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים ידאג לכם לפיצוי הטוב ביותר!

להערכת סיכוי ושווי תביעתך ללא התחייבות, חייג עכשיו או מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך

דילוג לתוכן