דלג לתוכן המרכזי
03-6958860
בית אשדר 2000, יגאל אלון 53, תל אביב
תאונת אופנוע

משרד עו"ד מטפל בתאונת אופנוע \ קטנוע

משרדנו מייצג נפגעים בתאונות אופנועים וקטנועים - נהג קטנוע - נפגעת בתאונה? פנה היום לקבלת ייעוץ ! 

פגיעות מתאונת קטנוע יכולות לגרום נזקים קבועים לכל החיים - אל תזניחו.

חשוב להגיש את התביעה לביטוח בזמן, ע"מ שלא לאבד את הזכויות המגיעות לכם. במשרדנו עורכי דין מתמחים בייצוג נפגעי גוף בתאונות דרכים של קטנועים, אופנועים ורכב, אשר דואגים לנפגעי תאונת אופנוע לקבל את הפיצויים המגיעים להם בגין נזקי גוף.

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ משפטי - 03-6958860

משרד עו"ד ענת גינזבורג, המייצג תובעים בלבד, הינו בעל נסיון של 29 שנה בטיפול בתאונות דרכים מרובות נפגעים, הגורמות לנכויות שהן בחלקן בלתי הפיכות. 

כמו כן, בתאונות בהם מעורבים אופנוענים, טרקטורונים וכיו"ב, נגרמות פעמים רבות נכויות קשות.

תאונות כאלה עלולות לגרום לנזק מוחי, חבלות ראש, אובדן הכרה חלקי או מלא,  הנפגע עלול להיוותר "צמח", נפגעים אחרים סובלים מקוודרופלגיה (שיתוק של  הידיים והרגליים) או שיתוק חלקי של 3 גפיים ( טטרפלגיה), קטיעות איברים, עיוורון,  נזקים קוגנטיביים ונפשיים קשים וכו'. 

נפגעים אלה מאושפזים בבתי החולים תקופה ארוכה, חלקה בטיפול נמרץ,  עוברים ניתוחים מורכבים, חווים תקופת שיקום ארוכה בביה"ח שיקומי, או בביה"ח בו אושפזו מלכתחילה. 


ניהול תביעות במקרים  של נפגעים  קשים אלה, הינו מורכב הרבה יותר מניהול תיקי תאונות דרכים "רגילים" ומצריך מיומנות ונסיון רב. 
מדובר בתיקים  הדנים בסוגיות משפטיות מורכבות, המצריכות ידע ומיומנות, נסיון רב בהופעות בבתי משפט, לרבות ביהמ"ש המחוזי וביהמ"ש העליון.
תביעות נפגעי תאונות קשות מתנהלות בבתי המשפט המחוזיים, ומחייבים הגשת חוות דעת מומחים בתחום שיקום, סיעוד, נייידות וכו' לגבי צרכי הניזוק. 
 משרדנו פועל מול חברות הביטוח להשגת תשלום תכוף לניזוק ומשפחתו, עד מתן פסק הדין בתביעה.  

מעוניינים בייצוג ללא פשרות מול הביטוח ? פנו אלינו עכשיו - 03-6958860

כל האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי ו/או תחליף לכל יעוץ משפטי מכל סוג שהוא. כל הזכויות שמורות 2014. בניית אתרים המסלול הירוק‪Google+‬‏Google+